Nejnovější recenze ze sekce Chlazení a topení

Sencor SFN 4010WH

Sencor SFN 4010WH

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Liba

Přidáno: 28. srpna 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Super

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.

Ověřený zákazník Gavri.cz CDK

Zakoupeno v Gavri.cz

• Super design
  • Snadná montáž
  • Nastavitelná výška (dva nástavce)
  • Dálkové ovládání světla i ventilátoru
  • Praktický držák ovladače připevnitelný na zeď

Jsem naprosto spokojen s designem i funkčností ventilátoru.
Mám ho venku na terase a skvěle ochladí vzduch i v letních parných dnech :-)

Philips Series 5000 CX5535/11

Philips Series 5000 CX5535/11

Ověřený zákazník Electro World Michal

Zakoupeno v Electro World

Je docela veliký, výkon bohatě dostačující.

ECG FT 30

ECG FT 30

• Prostě ventilátor.
Siguro FT-V700W

Siguro FT-V700W

Zakoupeno v Alza.cz

• Výhody jsou v podstate shrnute v recenzích k produktu, díky nim jsem i vybírala a souhlasím, hlučný mi nepřijde, super je časovač vypnutí, dálkový ovladac a regulace výkonu, navíc je skladný a lehce se kamkoli postaví a po sezoně uloží.. Max spokojenost.

Ověřený zákazník Alza.cz Peter

• dalkove ovladani
  • hezky vzhled
  • ochranna sit na vrtuli se hur nasazovala
AKASA AK-UFN01-BK

AKASA AK-UFN01-BK

Zakoupeno v Alza.cz

Po predeslych zkusenostech vydrzi cca 4-5 roku v dennim pouzivani za letniho obdobi, takze pomer cena/kvalita naprosto vyhovujici

pracuje dle očekávání

Silercrest STLH 8 D1

Silercrest STLH 8 D1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz LenKa

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Jediná výhoda produktu je jeho velikost. Ať jsme naplnili nádobku ledy nebo ledovou vodou, žádný zázrak se nekonal. Ten jsme ani nečekali, ale alespoň nepatrné ochlazení ano. Alespoň trochu chladnějšího vzduchu. Nic. Abychom dostali alespoň nějakou dávku průvanu, museli jsme si sednout přesně na určité místo. Upřímně? Malý větráček by udělal asi víc práce. Fakt zklamání. A to jsme zavřeli okna, dveře a snažili se udělat obyvatelný pokoj (chladnější) o velikosti jedné manželské postele a metrové uličky ze tří stran. Bez šance. Velká radost, že si pomůžeme a nakonec obrovské zklamání. Za nás palec dolů.
Home FT-A550W

Home FT-A550W

Ověřený zákazník Alza.cz Peter

super

Sinclair AMC-11P

Sinclair AMC-11P

Ověřený zákazník Vzdušín.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Vzdušín.cz

Dobře chladí. Hlučnost za provozu je sice poněkud vyšší než jsem očekával, ale u mobilní klimatizace to je asi normální.

Ověřený zákazník Alza.cz Wanbli

• relativné tichý
  • velmi učinný i na nejnižší rychlost
  • snadné ovládání chodu
  • velmi stabilní
  • možná by mohl být delší přívodní kabel, ale vyřešeno prodlužovačkou
  • upeňovací šroubky pro základnu byly k nenalezení
Sencor SFN 4047WH

Sencor SFN 4047WH

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• dobrý poměr cena a výkon

• odpovídá očekávání
  • trochu problém se šroubky

odpovídá očekávání

Rohnson R-8510

Rohnson R-8510

Zakoupeno v Alza.cz

Funguje bezvadně jsem spokojená.

Bravo B-4672

Bravo B-4672

Ověřený zákazník LEDvěci.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. srpna 2023

(naposledy upraveno 26. srpna 2023)

Zakoupeno v LEDvěci.cz

Bezva vetrak...s klipsou ho pripevnim kam chci...

Sencor SAC MT9078CH Wi-Fi AllSeasons

Sencor SAC MT9078CH Wi-Fi AllSeasons

Ověřený zákazník Alza.cz wvojtas

Zakoupeno v Alza.cz

• klimatizace Sencor SAC MT9078CH je neskutečně hlučná a není moc poznat rozdíl mezi mini-normal-max na otáčkách ventilátoru
  • upevnění mřížek klimatizace Sencor SAC MT9078CH na sání je nedostatečné, hlasitě rezonují a to není dobrá reklama pro tento výrobek, musel jsem je podložit tenkou měkčenou gumou a na hlučnosti to ubbralo 5 dB
  • meziokení vložka pro upevnění vyústění odvodu teplého vzduchu je špatně navržena , pro další možné umístění do oken jsou polikarbonátové vložky do celého okna, ovšem to si připlatíte dalších 3500 - 4000 Kč, firma na netu vám to udělá na míru. :-( a když máte v pokojích dvě různá okna, potřebujete dvě různé velikosti vložek do okna. takže cena klimatizac + vložky do oken a hned je vše dražší o 7-8 000 Kč.
  • za 1,5 h chodu odvede 1,4 l kondenzované vody, lépe je si dát ke klimatizaci 5 l bandasku, abyste nemuseli pořád kontrolovat kolik je vody. Nebo mám tak vlhký byt?
  • klimatizace Sencor SAC MT9078CH je neskutečně těžka 33 kg, odnést ji do 3.patra bez výtahu je nutné dvou lidí, kvůli nadrozměrnému balení
  • Tato klimatizace Sencor SAC MT9078CH je dobrá akorát tak na chalupu do místnsti, kde spíte, nebo do ložnice v paneláku, vychladit si ji a pak ji vypnout. Nedalo by se kvůli hluku u ní spát.
  • Klimatizace po úpravách sání mela hlučnost od 52 do 56 dB, co je opravdu dost, výrobce udává do 65 dB a to Sencor SAC MT9078CH vyšel v tech pomerně dobře, umístil se někde v první čtvrtině. Tak nevím, zda je ten test Sencorem nějak podporován,ale já bych ji opravdu hodnotil úplně jinak. S touto klimatizací se nedá vnoci spát, i když má noční režim, který je stejně hlučný jako režim na nějnižší otáčky to je těch 52-53 dB. To se fakt Sencor vyznamenal, hlavně že si mne ruce, že se jeho výrobky prodávají
  • výrobce udává výhodu nízké spotřeby, ovšem spotřeba je na maximálním výkonu při nastavení 23°C na display 0,79 kWh, na automatiku 0,775 kWh, na středním výkonu 0,759 kWh a na nejnižším a spánku 0,745 - 0,75 kWh, takže udávaný příkon výrobcem 0,72 kWh neodpovídá.
  • JSEM NESPOKOJENÝ S TOUTO KLIMATIZACÍ, DOPORUČUJI JI NEKUPOVAT

* Výhoda je ovládání přes wifi, i když bylo trošku koMplikovanější připojení. Ovšem aplikace je dost jednouchá, ale splňuje veškré možnosti nastavení
* v akci byl výroběk levnější, jinak bych ho nekouil
* vychladí místnost slušně, to je asi jediná výhoda

Reakce značky Sencor

Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Nemůžeme ovšem souhlasit s vaším hodnocením a poznámkami, které ve svém příspěvku uvádíte. Hodnocení většiny zákazníků je odlišné od vaší zprávy. Rádi bychom vám nabídli bližší komunikaci na téma této klimatizace, která vám jistě osvětlí řadu výroků, které uvádíte. Pokud naší nabídku přijímáte, kontaktujte nás prosím na email [email protected] . S pozdravem Sencor

Livington Chill Tower M27561

Livington Chill Tower M27561

Ověřený zákazník POPRON.cz Josef M.

Zakoupeno v POPRON.cz

• Na rozdíl od klasického větráku tento zvlhčuje vzduch a částečně ochlazuje (při aplikaci ledu do vody)
Silvercrest STVT 21 B1

Silvercrest STVT 21 B1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Menší stolní ventilátor, při vaření v kuchyni super, manželka spokojená.
  • Nevím o ničem.

Menší stolní ventilátor, tři rychlosti, vhodný na stůl nebo při vaření na kuchyňskou linku. V těchto vedrech dobrý pomocník.

ok

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25